Összefoglaló 2018. március 26., hétfő

U13: DVTK - Mezőkövesd 5-2 (3-1)

Az U13-as első osztályú bajnokság 12. fordulójában hazai pályán aratott gólzáporos győzelmet a DVTK a Mezőkövesd ellen.

U13 I. osztály Észak-Keleti-csoport 12. forduló

Diósgyőri VTK - Mezőkövesd Zsóry FC 5-2 (3-1)

Miskolc, DVTK Edzőközpont. Játékvezető: Fercsák András (Dédesi Mátyás, Skarupa Tamás)
DVTK: Juhász I. - Ferencsik S., Németh Á., Deményi, Gulyás, Kollár, Nagy M., Simon, Ferencsik B., Csicsvári, Demeter. Vezetőedző: Lasztóczi Péter
Mezőkövesd: S. Nagy - Bakondi, Berecz, Kalocsány, Bodnár, Jacsó, Nagy N., Révész, Paizs, Ludvig, Bóta. Vezetőedző: Jakab Sándor

Csere: Juhász helyett Tóth B. a 31., Nagy M. helyett Ujvári a 31., Németh Á. helyett Ináncsi a 31., S. Nagy helyett Balogh a 31., Bakondi helyett Stefán a 31., Bodnár helyett Temesvári a 31., Révész helyett Fodor a 31., Berecz helyett Kósa a 31., Jacsó helyett Korózs a 40., Demeter helyett Lőrincz a 40., Csicsvári helyett Üveges a 40., Ferencsik B. helyett Porkoláb Bo. a 40. percben.
Sárga lap: Juhász I. a 4. percben.
Piros lap:
Gólszerző: Simon (1-0) a 2., Kalocsány (1-1) a 4., Gulyás (2-1) az 5., Simon (3-1) a 14., Gulyás (4-1) a 46., Ináncsi (5-1) az 53., Bóta (5-2) a 60. percben.