Összefoglaló 2023. október 14., szombat

DVTK - Budaörs 4-0 (1-0)

A Simple Női Liga 7. fordulójában a DVTK női labdarúgó csapata a Budaörsöt fogadta. A diósgyőri gólokat Elma Smajić, Geréd Erika, Krisztin Sára és Sain Anna szerezték.

Simple Női Liga 7. forduló

Diósgyőri VTK - Budaörsi SC 4-0 (1-0)

Miskolc, DVTK Stadion, 150 néző. Játékvezető: Török Mihály (Juhász Bálint, Gergely Márton)
DVTK: Orgoványi - Somogyi, Geréd, Komlós L., Boros K. - Sain, Madarász, Smajić - Nagy L., Oláh A., Krisztin. Vezetőedző: Bém Gábor
Budaörsi SC: Szőcs - Sárosi, Fábián R., Oláh B., Berencsi, Kirschner, Dencz, Kajdy, Buzás, Sólyomvári, Ferbert. Vezetőedző: Horváth Róbert

Csere: Komlós L. helyett Havasi B. a 23., Madarász helyett Mikó a 46., Ferbert helyett Kecskeméti az 53., Oláh A. helyett Nagy P. a 63., Nagy L. helyett Katona F. a 63., Kirschner helyett Proháczik a 69., Sólyomvári helyett Galántai a 69., Somogyi D. helyett Hiba a 79. percben.
Sárga lap: Boros K. az 59., Mikó a 77., Sárosi a 84. percben.
Gólszerző: Smajić (1-0) a 15., Geréd (2-0) az 50., Krisztin (3-0) a 73., Sain (4-0) a 80. percben.

Bém Gábor: - Az első félidőben rendkívül pontatlan volt a játékunk, a labdaszerzésünk után lassan kombináltunk és nehezen jutottunk el az ellenfél kapujáig. Szünetben átalakítottunk egy pár dolgot és ennek köszönhetően változott a támadó játékunk és a mezőnyfölényünk gólokban is megmutatkozott.